Nová kolekce Sorel: dámské a pánské boty do nepohody

Kanadská značka Sorel uvádí pro letošní podzim a zimu svou doposud největší kolekci, demonstrující neustálé úsilí značky stát se módní a stylovou. Zimní boty Sorel jsou proslulé svou výjimečnou funkčností, kterou se nově snaží co nejvíce skloubit i s elegancí, aby tak zajistily zákazníkům univerzální boty, se kterými budou moci volně přecházet z venkovních prostor do vnitřních, nosit je ve dne i v noci při nejrůznějších příležitostech a dokonce i v různých ročních obdobích.

Dámské kolekce a styly Sorel

Podzimní kolekce Sorel nabízí ženám vůbec nejširší škálu „městských odolných“ bot, které mají elegantní tvar s různými výškami podpatku, jsou nepromokavé a pro ochranu mají vrchní stranu plně koženou.

Addington kolekce: kožené boty s dynamickým a vysokým podpatkem, inspirovány 70. léty a k dispozici v bohatých, neutrálních tónech.

Lolla kolekce: kožené boty na nízkém podpatku prémiového šití, které neztrácí uvolněnou ženskou eleganci.

Medina IV: do deště stavěné boty na podpatku s olejovanou srstí.

Wedge kolekce: dva zcela nové styly – to jsou modely Sorel Conquest Wedge a Lea Wedge.

Tivoli Go: nižší tenisky, které se snadno přizpůsobí procházkám ve městě i venkovním aktivitám.

Out & About kolekce: „kachní“ model odolný proti vodě, dostupný v různých barvách a inspirovaný vojenskými botami.

Cozy Carnival: lehké, ochranné zimní boty s ženským vzhledem, vhodné na venkovní aktivity navíc s odvážnými barevnými návrhy, které oživí zimní šatník.

Pánské kolekce a styly Sorel

Také u mužů Sorel rozšiřuje svou podzimní nabídku, která je více stylová, vhodná pro každodenní nošení, a zároveň nepostrádá klasickou funkčnost značky Sorel.

Madson kolekce: klasické plné kotníkové kožené boty a další šněrovací styly v bohatém barevném provedení a voděodolné kůži.