Modré semišové polobotky Cole Haan "Electric Blue"

Stylové boty americké značky Cole Haan jsou na světě už od roku 1928, některé modely vypadají jako z té doby dodnes. Na tom samozřejmě není nic špatného – právě naopak! Zejména, když se takové retro polobotky spojí s moderním hudebníkem, který také těží z bohatství minulého století.

Minulý týden byly v New Yorku představeny jasně modré semišové polobotky Cole Haan, příznačně nazvané Electric Blue. Reklamní kampaň přitom byla založená nejen na modré barvě, což je logické, ale také na spolupráci s původem trinidadským rapperem, říkajícím si Theophilus London.

Jeho hudba je naštěstí multižánrová a přiznává inspiraci nejrůznějšími styly i umělci – od Kraftwerk přes The Smiths až po Michaela Jacksona. Na míru k polobotkám Electric Blue připravil Theophilus London předělávku slavné skladby Calypso Blues, kterou proslavil jazzman Nat King Cole.

Samotné semišové polobotky Cole Haan mají jasně modrou dokonce i podrážku. S tím velmi stylově korespondují pozlacené konce tkaniček a také okraje všech dírek pro tkaničky. Tak dobře, jako Theophilus London v modrém obleku a klobouku, asi v těchhle polobotkách vypadat nebudete… Ale zase ke každému páru dostanete jeho singl Calypso Blues na vinylu, samozřejmě stylově modrém :-)