Limitovaná výroční edice tenisek Adidas ZX9000

Čím víc pruhů, tím víc Adidas! My ovšem víme, že ty pravé tenisky Adidas mají pruhy jen a právě jen tři. A to kupodivu i v Berlíně. Tento oslí můstek nám teď posloužil jako úvod k představení retro modelu, který zřejmě jen tak neseženete. Co je na něm tak zvláštního a jak souvisí s Berlínem?

Město s černým medvědem ve znaku mělo tu čest, že v něm byla přesně před deseti lety otevřena první speciální prodejna Adidas Originals. Byla zaměřená na streetwear, tedy sportovní obuv do města, a tento koncept se pak úspěšně rozšířil do celého světa.

Právě legendární model Adidas Originals ZX9000 byl jedním z těch, které novému módnímu trendu prošlapaly cestičku ke slávě. Po deseti letech se vrací na scénu v podobě limitované edice „10th Anniversary Berlin ZX9000“.

Tenisky vám představujeme na exkluzivních fotografiích. Je z nich naprosto zjevné, jak moc je na teniskách vidět příslušnost k „domovskému“ městu – od krabice přes vnitřní jazyk až po visačku s pořadovým číslem. Ano, exkluzivita modelu je v tomto případě zajištěna skutečně striktně limitovanou edicí, čítající pouhých 150 číslovaných párů.