Fetiš s vůní luxusu: šněrovací lodičky Louis Vuitton

Nebojte se toho slova! „Fetiš“ primárně neznamená nic explicitního nebo dokonce vulgárního, označuje prostě jen předmět, kterému je přisuzována zvláštní moc a je možné se na něj citově vázat. Tady na webu mojeBOTKY.cz se určitě všichni shodneme, že krásné boty takovým fetišem rozhodně jsou!

Přední světoví návrháři bot se svým fetišem nijak netají, jejich zákaznice ho ostatně mají také a zajišťují jim tak astronomické tržby. Stačí si uvědomit, že každá žena vlastní průměrně 17 párů bot, ale pravidelně nosí jen tři… Není tedy nutné divit se, že přiznaný fetiš na boty všeho druhu pronikl i do těch nejvyšších sfér módního průmyslu.

S ním dostaly slovo i příslušné materiály a charakteristické znaky, které umí zahrát na první signální. Například tyto lodičky francouzské značky Louis Vuitton s jednoznačným názvem „Fetish“ mají všechno, co může každý milovník bot ocenit.

Materiál je základ. V tomto případě si můžete vybrat mezi voňavou a hebkou pravou nebo hadí kůží, a to i v působivém lakovaném provedení. Samozřejmě nesmí chybět vysoký podpatek, další ze symbolů fetiše. Není sice jehlový, ale to by se k tomuto stylu, inspirovaném zlatými padesátými léty minulého století, vlastně ani trochu nehodilo.

Uzavřená kulatá špička zahalí prsty dráždivým závojem neviděného, šněrování přes nárt a kolem kotníků pak ještě více zdůrazní fakt, že jsou lodičky doslova nedílnou součástí nožek hrdé nositelky. Barevných variant mají lodičky „Fetish“ sice několik, ale jako nejpůsobivější se zdá být docela obyčejná černá lakovaná kůže s bílým šněrováním.

Pokud to není váš šálek kávy, možná vás nadchne červená, modrá, zelená, neobvyklá perleťová nebo bílá s černým podpatkem. Značku LV pak nejvíce přiznává hnědá verze s nezaměnitelným zlatým vzorkem. Celkový dojem je naprosto úchvatný, zejména ve spojení se sukní nad kolena.

Efekt si můžete ověřit na vlastní oči – přesně takhle totiž Mario Vivanco vyfotil „potterovskou“ herečku Emmu Watson pro magazín i-D. Takže ještě jednou: nebojte se fetiše! Je to jen slovo, které když se uchopí za správný konec, vypadá nádherně…