5 párů tenisek pro malé i velké slečny

Začátek nového školního roku už je doslova za dveřmi a s ním i zásadní otázky. Co si vzít první den na sebe? Čím oslnit a zaujmout? Protože tohle všechno zajímá především dívky, připravili jsme pro ně pět tipů na zajímavé a přitom pohodlné tenisky. Žádný strach, máme i růžové! :-)

Dobře víme, že každá dívka má jiný vkus. Snažili jsme se tedy vybrat pět typově zcela odlišných párů tenisek od pěti různých výrobců. Tenisky „Glitter“ značky Ed Hardy jsou nízké a není je potřeba zavazovat – dají se nazouvat i nosit bez tkaniček. Vybrat si můžete z červené, zelené, hnědé a modré varianty, všechny botky jsou pošité blyštivými flitry.

Trochu jinak na to jde značka Skechers: její tenisky „Twinkle Toes“ jsou sice také nízké a nazouvací, hýří ale všemi barvami a navíc mají gumovou špičku pokrytou různobarevnými kamínky.

Kotníkové tenisky „Ciak 11“ značky Geox na sobě mají hned několik zajímavých prvků. Kromě použitého materiálu, tedy džínoviny, je to zip podél kotníku na vnitřní straně a také kamínky na špičce, i když ty jsou tentokrát o poznání střízlivější.

Čtvrtý pár tenisek je značky Heelys a název „Jazzy Roller“ dává správně tušit, že se jde o stále oblíbené kolečkové boty. Černá barva je u tohoto modelu vhodně zkombinovaná s růžovou a bílou, růžová jsou dokonce i kolečka v podrážce.

Jako poslední jsme si nechali „tenisky“ světoznámé módní značky Miu Miu. Na první pohled je vidět, že korespondují s podzimní kolekcí – zlatý a stříbrný základ doplňují flitry a křišťálové kamínky. Tyhle botičky ale asi do školy moc nebudou, stojí totiž kolem devíti tisíc korun. To je přibližně desetkrát více, než kterýkoliv z předchozích čtyř modelů…