Jak se obouvá Emma Watson, hvězda Harryho Pottera

Pokud jste posledních patnáct let nestrávili na pustém ostrově, fenomén brýlatého čaroděje vás jistě dostihl. Možná ve formě knižní série pochybné hodnoty, téměř určitě jako osmidílná filmová sága velmi kolísavé úrovně. Otázka ovšem zní – jak souvisí Harry Potter s obouváním?

Samozřejmě nijak, to je jasné… Jenže filmová adaptace Harryho Pottera má jedno pozitivum, které nelze v žádném případě přehlédnout: britskou modelku a herečku Emmu Watson. A tak jsme si řekli, že by nebylo špatné podívat se na to, jak se taková celebrita obouvá.

Vzhledem k tomu, že Emma Watson natočila prvního Harryho Pottera v deseti letech, jsme se raději rozhodli zaměřit na fotografie z poslední doby :-) Z éterické teenagerky se jako mávnutím kouzelné hůlky stala rozkošná kráska typu Audrey Hepburn nebo Mia Farrow, jako by Emma chtěla říct: „Zapomeňte už konečně na Hermionu!“

A docela se jí to daří. Dosavadní sandálky a balerínky totiž vyměnila za podpatky zvučných značek, takže ji můžeme zahlédnout třeba v lodičkách Casadei, Burberry, Charlotte Olympia, na jehlách od Rupperta Sandersona a hlavně v několika oblíbených luxusních lodičkách Christiana Louboutina.

Na druhou stranu je Emma Watson stále tou obyčejnou dívkou jako před lety. Nedělá jí problémy vyrazit si bosá po pláži, v balerínkách nebo teniskách jen tak po ulici, případně si jít zaběhat v legínách a sportovních botách. To je ale docela logické.

Během své práce v modelingu Emma uečitě brzy poznala, že ty krásné (a drahé) lodičky, ve kterých se nechávala fotit na titulní stránky módních časopisů, nejsou vlastně moc praktické ani pohodlné. Jistě, vysoké podpatky jsou fajn věc, zvlášť když je někdo vysoký pouhých 165 centimetrů… Ale rozhodně není rozumné nebo dokonce nutné trápit se v nich každý den.