Růžové lodičky a sandálky nejen pro princezny

Růžové botičky jsou podobným archetypem, jako například červené střevíčky. Zatímco rubínové pantoflíčky vás jak známo mohou kouzlem přenést zpátky do Kansasu, v růžových lodičkách budete na první pohled vypadat jako princezna. A nebo snad ne…?

Některé modely, které jsme pro vás vybrali do fotogalerie, by žádné princezně ostudu neudělaly:

Růžové lodičky Luichiny „April Lou“ se srdíčkem na podrážce, lesklé růžovo-zlaté lodičky Promiscuous „Ryan“ nebo téměř klasické lodičky rsvp „Dakota“ s otevřenou špičkou – v těch můžete vyrazit klidně i na ples. Ale pak tu máme něco trochu divočejšího:

Růžové lodičky Iron Fist „Number of the Beast“ na platformě tak trochu klamou tělem, „metalový“ obrázek totiž skrývají uvnitř – pod chodidlem. Páskové sandálky Promise „Quin“ zase mají velmi výraznou podrážku a stélku zdobí ohnivý polibek. Námořnické princezny pak jistě zaujmou jedovatě růžové pruhované sandálky Betseyville „Brinda“ na klínku.

Nezapomněli jsme ale ani na zlobivé holky, které nad všemi těmihle modely jen drze vztyčí prostředníček:

Značka Ed Hardy pro ně má za to připraveny růžové okované lodičky Herve na platformě s obrázkem zdobenou stélkou i podrážkou. Páskové sandálky Two Lips „Virtual“ jsou také na platformě, je ale vyšší, bytelná dřevěná a s efektním výřezem:

Ovšem to nejlepší jsme si samozřejmě nechali na konec. Rocawear „Loren“ jsou vysoké, sladce růžové šněrovací botky na podpatku s rafinovaně otevřenou nejen špičkou, ale i klenbou chodidla. Inspirující a vyzývavé! Tak co, princezny? Vybraly jste si? :-)