Jaké koupit dětské boty? Conversky, balerínky, žabky...

Sháníte kvalitní dětské boty? Máme pro vás pár tipů na osvědčené značky, se kterými doslova nemůžete šlápnout vedle :-) Na botách se nemá šetřit a o těch dětských to platí dvojnásob!

Novesta

Firma Novesta se zaměřuje především na výrobu klasických „plátěnek“, jejichž zašlou slávu nedávno oživila. Nezůstalo ale jen u toho – Novesta začala vyrábět i holinky, které se před pár lety staly ideální obuví do deštivého počasí i nepostradatelným modním doplňkem.

A tak není nic jednoduššího než vaši malou princeznu, která si tak zakládá na vzhledu, obout třeba do růžových gumovek. Bude stylová a navíc ochráníte i její zdraví.

Camper

Tak jako si tato firma dává záležet na nadčasovém designu, dává si stejnou mírou záležet i na kvalitě. A to nejen u bot pro dospělé, ale i u botiček pro naše nejmenší – a to je to, co dětská noha potřebuje. Boty jsou kvalitní s vtipným a zajímavým designem, který vaše dítka jistě ocení.

Converse

Tato legendární značka původně vyráběla boty pro hráče basketbalu. Od té doby uběhla již pěkná řádka let, během kterých se tenisky Converse staly doslova kultovními. Conversky nosí muži i ženy, tak proč by je nemohly nosit také vaše děti? Klidně se můžete jako rodina sladit dohromady, vzít si je všichni a vyrazit třeba na prázdninový výlet.

Havaianas

Tohle nejsou jen tak nějaké obyčejné gumové žabky – Havaianas se staly symbolem běžného, pozitivního, kreativního a zábavného životního stylu. Tak proč tento životní styl neučit naše dítka již od útlého věku? K dispozici jsou nejen žabky, ale i sandálky, které naši nejmenší jistě ocení více: jejich noha bude v botě bezpečně zapnutá a nebude hrozit žádné nebezpečí při letních hrách.

Lacoste

Děti (nebo alespoň většina z nich) milují zvířata. Pokud tedy chcete udělat svému dítku radost, kupte mu na léto botky s malým krokodýlem v logu. Malý parádník jistě ocení jeho provedení a vy zase to, že je bota velmi kvalitní a nehrozí tak, že by nožka vašeho malého byla vystavena jakýmkoliv zdravotním komplikacím.

Tommy Hilfiger

Tato značka, která je známá svým nadčasovým designem, v kolekci pro letošní léto myslela především na malé slečny. Ty si mohou v obchodech vybrat krásné balerínky, které jistě doplní jejich outfit a navíc získají pocit “dospělosti”, protože mohou mít stejný typ boty jako maminka.